Partneři

Generální partner:

ppm factum a.s.

Skupina ppm factum vznikla v roce 2009 spojením společností ppm europe a.s. a Factum Invenio, s.r.o. Společnost ppm europe. (nyní ppm factum) poskytuje své služby od roku 1999. Odborné veřejnosti je známa díky velmi dobré orientaci na českém i středoevropském maloobchodním trhu. V ČR je největší agenturou poskytující marketingové služby. Nabízí komplexní marketingová řešení i jejich realizaci: audit maloobchodního trhu, měření efektivity obchodních týmů, merchandisingový servis, prezentace, ochutnávky a outsourcing obchodních činností. Společnost Factum Invenio (nyní ppm factum research s.r.o.) poskytuje své služby od roku 1991, kdy vznikla jako jedna z prvních soukromých agentur výzkumu trhu a veřejného mínění v bývalém Československu. Je známa díky dokonalé znalosti české společnosti a českého trhu. Vedle sociálního a politického výzkumu a klasického marketingového výzkumu nabízí také konzultace a návrhy marketingových řešení.


Partneři:

Havel, Holásek & Partners, s.r.o.

Je největší česko-slovenskou advokátní kanceláří, která se řadí mezi nejúspěšnější, nejvíce doporučované a sektorově specializované advokátní kanceláře. Je flexibilní, komerčně a prakticky orientovaná a vždy usiluje o to najít optimální řešení vedoucí k dosažení cílů jejich klientů.

SILNICE GROUP a.s.

Společnost Silnice Group je českou firmou s výrobním programem zaměřeným na činnosti dopravního stavitelství, na trhu dopravního stavitelství působí již přes třicet let. Snaží se, aby její technické a technologické zázemí odpovídalo současným trendům a aby investorům mohli nabídnout co nejširší spektrum služeb souvisejících s výstavbou dopravních a inženýrských staveb. Nebojí se říci, že dosahuje evropských standardů a jejím hlavním cílem je, aby jméno SILNICE GROUP a.s. bylo vždy spojováno pouze s kvalitou, odborností, vstřícností a celkovou spokojeností investorů. V současné době má přes 200 spolupracovníků, se kterými při trendu rostoucích výkonů dosahuje stále vyšší efektivity pracovních procesů a optimálního využití všech zdrojů. Cílem společnosti je patřit mezi významné dodavatele dopravních staveb a úspěšně čelit tvrdému konkurenčnímu boji o zakázku a využívat přitom pouze solidní cenovou politiku, dlouholeté zkušenosti a moderní technické a technologické zázemí a profesionalitu našich spolupracovníků. Svými sponzorskými dary jsme podpořili např. činnosti Sdružení Linka bezpečí, Nadačního fondu Kapka naděje, Občanského sdružení Život dětem, řady základních a mateřských škol.

Hästens Concept Store

Příběh postelí Hästens v Čechách začal v roce 2004, kdy se Karel Vágner, současný majitel firmy Vágner Design, která zastupuje značku Hästens v České republice, vypravil navštívit svou sestru žijící ve Švédsku. Tam také poprvé na vlastní kůži okusil kouzlo těchto jedinečných postelí. Komfort, jímž jsou postele Hästens proslulé, zaručuje vysoký počet ocelových pružin. Díky měkkým a poddajným pružinám ve svrchní části a zpevněným pružinám ve spodní vrstvě se postel dokonale přizpůsobí tvaru těla. Postel vám poskytne právě takovou podporu a úlevu od napětí nejen zad, ale i celého těla, kterou potřebujete, abyste spali v rovné poloze. Postele Hästens jsou trvalou investicí. Na všechny poskytujeme písemnou záruku 25 let, ale stejně jako všechny postele Hästens by i Excel II měla mít životnost nejméně 30 let. Proto představuje dlouholetou investici do jedné z nejdůležitějších životních nezbytností.

T.M.Lewin

Značka T.M.Lewin byla založena roku 1898 v proslulé Jermyn. Street v Anglii, kde se nachází obchody tradičních anglických výrobců společenského a business oblečení. Z místního výrobce prvotřídních pánských košil se vypracovala na jednoho z nejvyhledávanějších výrobců kompletního sortimentu business oblečení pro muže i ženy. Čtyři pražské obchody přinášejí zákazníkům tradiční atmosféru i světovou úroveň servisu.

Fidentia s.r.o.

Fidentia Dental Clinic vznikla v roce 2009 spojením zavedených odborníků v oblasti dentální hygieny a sloučením jednotlivých soukromých ordinací. Svým klientům tak nabízí kompletní stomatologickou péči. Latinské slovo Fidentia znamená důvěru, spolehlivost a jistotu. Tyto výrazy vyjadřují hodnoty, kterých si společnost Fidentia Dental Clinic váží.

Spa Hotel Felicitas

Spa Hotel Felicitas byl otevřen v roce 2007 v Poděbradech. Nabízí široký komplex služeb pod jednou střechou (ubytování v moderně vybavených pokojích, stravování, balneo-rehabilitační centrum, wellness centrum, bazén s vířivkou, kongresové centrum, atd.) Spa Hotel Felicitas nabízí nový vysoce relaxační program, který je určen pro všechny, kdo chtějí upevnit své zdraví, dopřát si maximální relaxaci.

Chateau Herálec

Chateau Herálec nabízí luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Umístěn je uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny. Specialitou Chateau Herálec je unikátní sbírka značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, jedna z největších sbírek tohoto druhu v Čechách.

Vinselect Michlovský

Firma Miloše Michlovského završuje pěstování révy vinné produkcí vín nejvyšších jakostních stupňů. Mladý podnik vznikl v roce 1993 a produkoval nejdříve především vína určená pro zpracování na sekty. Po rychlém vzestupu firma stanula v čele četných vinařských výstav doma i v zahraničí. Vinice firmy Vinselekt Michlovský jsou součástí moravské oblasti a zahrnují Mikulovskou a Velkopavlovickou vinařskou podoblast.

biOrganica

Společnost biOrganica uvedla na trh luxusní 100% ručně vyráběné balzámy 100% bio kosmetiky INLIGHT z Velké Británie a 100% přírodní líčení ZUII Organic z léčivých bylin, olejů a květin z Austrálie, které přinášejí skutečně přirozenou krásu. Nezatěžují tělo toxickými látkami a fungují i tam, kde syntetická kosmetika z ropných derivátů a silikonů selhává.

Zátiší Catering Group a.s.

Zátiší Catering zajišťuje eventy renomovaných společností stejně jako události mezinárodního významu jako je summit NATO, MMF a předsednictví EU. Poskytuje své služby nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích – Rakousku, Německu a Maďarsku.

Zátiší Group je generálním cateringovým partnerem Kongresového centra Praha a exkluzivním catererem v paláci Žofín na Slovanském ostrově.

Zátiší Group byla vyhlášena jako nejlepší provozovatel cateringových a restauračních služeb v České republice v letech 2005 až 2013 (Českých 100 Nejlepších). Za náš úspěch vděčíme našim klientům, jejichž podporu považujeme za velké štěstí, o které se chceme dělit. Zavázali jsme se tedy, že každý rok věnujeme nejméně 20% svých zisků na pomoc ostatním. Dlouhodobě spolupracujeme s UNICEF, Člověk v tísni a několika dalšími organizacemi.

Mon Chocolatier

Ryze česká továrna MON CHOCOLATIER již od roku 2011 na český trh dodává ručně vyráběné pralinky vytvářené z pečlivě vybraných kvalitních surovin a té nejlepší čokolády vyrobené ve Francii či Belgii. Luxusní pralinky můžete vybírat na www.monchocolatier.cz nebo je zakoupit v butiku MON CHOCOLATIER v pražském obchodním centru Nový Smíchov.

kat.jewelry

Všechny naše šperky jsou s láskou ručně vyráběné a mají svůj význam. Přírodní polodrahokamy a perly jsou naše vášeň. Jsou krásným doplňkem stylové ženy, která má ráda něžný, smysluplný a zářivý styl.


Mediální partneři:

Echo24.cz

Nezávislý internetový názorový deník Echo24.cz je zpravodajský server, který pokrývá nejdůležitější společenské události zaměřené na politiku, byznys a kulturu. Echo24.cz poskytuje unikátní obsah připravovaný zkušenými a zavedenými novináři. Členy redakčního týmu pod vedením Dalibora Balšínka jsou komentátoři Lenka Zlámalová, Martin Weiss, Daniel Kaiser, scénárista a kulturní publicista Ondřej Štindl a řada dalších renomovaných autorů.

Role médií pro fungování státu s demokratickým zřízením je nenahraditelná. V České republice v posledních letech dochází k oligarchizaci médií, která se na jednotlivých titulech podepisuje různou měrou ovlivnění obsahu. Echo24.cz je protiváhou oligarchizovaným českým médiím, za vznikem Echo24.cz nestojí žádná mocensko-politická strana.

ATOZ Group

Společnost ATOZ Group, která byla založena v roce 1992, je předním vydavatelem B2B publikací a organizátorem akcí pro maloobchod, logistiku a gastronomický sektor v České republice a na Slovensku. Cílem společnosti je usnadnit výměnu informací a kontaktů v těchto odvětvích tak, aby napomáhala jejich efektivnějšímu fungování a zajištění většího obchodního úspěchu v nich působících firem. Svoje působení soustřeďuje do tří oblastí Retail, Logistic a Horeka. Atoz Publishing již 20 let vydává renomovaný časopis Zboží&Prodej, odborný měsíčník pro podporu distribuce a marketingu rychloobrátkového a spotřebního zboží.

Regie Radio Music

Regie Radio Music je v ČR největším mediálním a obchodním zastoupením pro prodej komerčního času rádií v českém éteru i na internetu. Na českém trhu působí již od roku 1991. Je součástí mediální skupiny Lagardère, která působí v mnoha zemích světa. Regie Radio Music exkluzivně nabízí reklamní kampaně na rádiích Impuls, Frekvence 1, Evropa 2, Rádio Bonton, Dance radio, BBC/ZET a RockZone105,9. Na národní úrovni zastupuje rádia sítě Radio United Group a také nejsilnější internetová rádia v ČR. Produkty RRM osloví denně miliony lidí v ČR. Disponují velkým zásahem a přesným cílením na atraktivní cílové skupiny populace.

Reklamu v rádiích zastupovaných RRM je možné realizovat jednak na celoplošných stanicích s možností regionálního odpojení nebo si vybrat některou z jejich regionálních či lokálních stanic.

Multimediální projekt ZET

Multimediální projekt skupiny Lagardère ZET zahrnuje byznysový web ZET.cz a rádiové vysílání programového bloku Studio ZET.

Podstatnou součástí vysílání rádia BBC je programový blok nazvaný Studio ZET. Ten probíhá denně mezi 8. a 11. a 13. a 16. hodinou. Program rádia je postaven na zpravodajském proudu (tzv. rolling news) v dopoledním a odpoledním prime time, v jiných částech dne jsou zařazovány různé talk show nebo diskusní pořady s hosty a posluchači a další programové prvky.

Obsah webu ZET.cz má stejně jako vysílání rádia BBC zpravodajsko-informační charakter a jeho cílem je přinést čtenářům rychlý přehled ze světa byznysu, vědy, kultury a společnosti.

Seznam.cz

Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál, jehož domovskou stránku denně navštíví přes 2,5 milionu uživatelů. Komerční i nekomerční služby Seznam.cz využívají již 18 let ti, co na Internetu hledají zábavu, informace či přátele. Fulltextové vyhledávání, katalog firem, e-mailová pošta se 8,2 miliony účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů Internetu. Vizí společnosti Seznam.cz je, pracovat na tom, aby Internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.


Technický partner:

AV Media a.s.

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentačni, projekčni a audiovizualni techniky v Česke republice. Portfolio služeb zahrnuje prodej a pronajem prezentačni techniky, systemovou audiovizualni integraci a dalši služby, ktere poskytuje na nejvyšši technicke urovni. Společnost AV MEDIA je členem cele řady profesnich organizaci. Od organizace InfoComm International ziskala osvědčeni Saphire Level Solutions Provider.


Partner průzkumu:

Data Collect

Data Collect je nezávislá česká společnost, jejímž hlavním cílem je poskytovat svým klientům prvotřídní sběr dat. Její hlavní specializací jsou výzkumy CATI (telefonické dotazování) a internetové dotazování. Zajišťuje také sběr dat pomocí osobních rozhovorů (Face-to-Face terén partnerů) a nabízí také pořizování a zpracování dat, a to jak v rámci výzkumu, tak samostatně. Data Collect je členem profesního sdružení ESOMAR - dodržování jeho etických a metodických standardů výzkumu trhu považuje za samozřejmost.